Bir gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek

EMRE HERGÜL Kuaför, hayatının en özel gününe hazırlanan gelin adaylarının kusursuz görünmesine yardımcı olmak için gelin koçluğu hizmeti veriyor. Bir kuaför bünyesinde ilk kez gelin koçluğu hizmetini başlatan gelin adaylarının isteklerini belirleyerek düğün günü kendilerini bir prenses gibi hissetmelerini sağlıyor.

Salonda verdiği A plus hizmet kalitesiyle ve yaratıcı uygulamalarıyla kadınların güzelliğine güzellik katan EMRE HERGÜL Kuaför gelin koçluğu ile evlilik hazırlığı yapanların heyecanına ortak oluyor. Gelin koçluğu yapan EMRE HERGÜL ve profesyonel ekibi “bir gelini anlamak” tan yola çıkarak başlattığı hizmette gelin adayını düğüne en iyi şekilde hazırlamak için süreçteki her detayı planlıyor. Gelin saçını EMRE HERGÜL Kuaför’de yaptıran gelin adaylarına koçluk hizmeti ücretsiz olarak veriliyor.

Her şeyin kusursuz olması için gelin adaylarının adına en ince detayı bile düşünüp, planlayacak bir rehbere ihtiyaçları var. Hazırlık süreci, gelin saçı ve makyajı nasıl olacak, hayal ettiği gibi görünecek mi,zamanında kuaförden çıkabilecek mi, hangi makyaj malzemeleri kullanılacak gibi soruların cevaplanması ile başlıyor. EMRE HERGÜL gelin adaylarının en özel günün keyfini çıkarmasına yardımcı olmak olduğu söylüyor. Düğün öncesi gelin adayı ile yapılan görüşmelerde istekleri, hayalindeki saç modeli ve makyaj stili öğrenilip bunların yapılmasını uygun olup olmayacağı belirleniyor. Sonrasında ise gelinlik modeline, damatla olun boy uyumuna, düğün yeri konseptine, cilt tipine göre saç ve makyaj belirleniyor. Konusunda uzman profesyonel EMRE HERGÜL Kuaför ekibi de gelinin kendini prenses gibi hissetmesini sağlayacak saç ve makyaj uygulamasını gerçekleştiriyor.